CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Krosna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:50 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy wytrawne usługi rolne jak i zarządzamy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie wytwarzane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w granicach przewozu osób albo rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi lub rzeczy na terytorium innego kraju lub sprowadzanie spoza krawędzi do Polski.
104812
Ogłoszeń
102
Miast
4613
Użytkowników
1074
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.