CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Krosna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:58 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy fachowe usługi agrarne czy też aplikujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszelkie przetwarzane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników jak i wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w granicach przewozu postaci lub rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na obszarze Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju albo importowanie zza granicy do Krajowy.
104812
Ogłoszeń
102
Miast
4613
Użytkowników
1074
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.