Badanie osobowości - PERSO.IN

May 28, 2022 11:38 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poznaj swój profil osobowości.

Osobowość to nie jest termin zarezerwowany jedynie dla niewielkiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się każdego dnia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Im bardziej rozumiesz siebie, tym sprawniej będziesz wystrzegał się niekoniecznych pomyłek. Wiedząc, kim się jest, można świadomie podjąć profesję. Dzięki temu ominiesz wypalenia oraz podniesiesz własną skuteczność. zrozumieć siebie można przy pomocy kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN® to kwestionariusz osobowości, który ułatwi spojrzeć na siebie obiektywnie i dzięki temu dokonywać przemyślanych wyborów. Całość składa się ze szczegółowego formularza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Ma on ponad 40 stron, dzięki którym zauważysz jakie masz skłonności w takich obszarach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do obowiązków, podejmowanie aktywności i kontaktów społecznych oraz reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których poradzisz sobie, potencjalnych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez wykwalifikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną osobę, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w komunikacji.

Test zaprojektowano w odniesieniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na wszystkich kontynentach od ponad 30 lat. Wykonując analizy i obserwacje oceniliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie zwlekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.