Specjalista ds. kontroli jakości - Podstawa + 2 rodzaje premii

August 3, 2021 22:55 - Dam pracę - Krosno
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

Kontrola jakości wytwarzanych produktów zgodnie ze specyfikacją klienta
Prowadzenie pomiarów z użyciem prostych narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka)
Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
Tworzenie kart pomiarowych
Rozwiązywanie problemów jakościowych
W zamian otrzymasz:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 3400 a 4800 zł brutto + premie za frekwencję oraz jakość
Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Doświadczenie jako Kontroler Jakości
Potrafisz posługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
Nie masz problemów z obsługą pakietu Office

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ: 501-726-511

Prześlij nam swoje CV na adres: kontroler-jakosci.fdvq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu