Menadżer Sprzedaży

January 8, 2020 10:58 - Dam pracę - krosno

8000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Główne zadania na stanowisku:
• zarządzanie siecią sprzedaży na podległym terenie,
• współpraca z agencjami w celu ich rozwoju poprzez intensyfikację sprzedaży,
• realizacja planów sprzedażowych,
• modelowanie struktury portfela,
• prowadzenie szkoleń podnoszących efektywność współpracujących agentów,
• aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku.
Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej,
• praktyki w budowaniu struktur agencyjnych,
• osobowości menedżera, umiejętności motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów,
• doświadczenia w prowadzeniu szkoleń,
• kreatywności i dynamiki w działaniu,
• konsekwencji w dążeniu do celu,
• gotowości do rynkowej walki z konkurencją,
• motywacji do pracy z agentami w terenie.
Oferujemy:
• zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• innowacyjne środowisko pracy,
• narzędzia umożliwiające realizację celów
Kontakt:
praca.2020@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu