Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Magazynier - Krosno - Eurocash Serwis OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 16, 2019 05:54 - Dam pracę - Krosno
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) - lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

MAGAZYNIER

Na tym stanowisku zapewniamy:

- umowę o pracę
- możliwość rozwoju oraz awansu
- GWARANTOWANA PREMIA W CZASIE TRWANIA OKRESU PRÓBNEGO
- pracę w dni powszednie bez weekendów w systemie 2 zmianowym
- rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:
•Karta sportowa
•Opieka medyczna Medicover
•Paczki świąteczne
•Karty przedpłacone
•Stypendia dla dzieci
•Pikniki rodzinne

Kluczowe zadania:

- przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
- sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
- prowadzenie dokumentacji magazynowej

Idealny kandydat powinien:

- być zaangażowany i chętny do pracy
- posiadać umiejętność planowania czasu pracy
- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowych atutem

Uprawnienia UDT operatora wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu