Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Agent Ubezpieczeniowy

May 2, 2019 12:55 - Dam pracę - Krosno
5000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zadania:
• sprzedaż ubezpieczeń życiowych dla klientów,
• realizacja celów sprzedażowych,
• wsparcie sieci w sprzedaży produktów życiowych: indywidualnych, ubezpieczeń grupowych oraz produktów zdrowotnych,
• bieżąca analiza oferty produktowej i dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń życiowych,
• nastawienie na cel,
• wysokie kompetencje prowadzenia rozmów handlowych,
• chęć podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:
• udział w pasjonujących szkoleniach,
• unikatową wiedzę i kompetencje,
• indywidualną ścieżkę kariery,
• możliwość awansu,
• opiekę medyczną.

Kontakt:
• anna9012000@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu