Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Agent Ubezpieczeniowy

January 26, 2021 01:24 - Dam pracę - krosno
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Twój przyszły zakres obowiązków:
• kalkulowanie oraz sprzedaż polis,
• udzielanie informacji o produktach ubezpieczeniowych,
• telefoniczna obsługa klienta zainteresowanego zawarciem umowy ubezpieczenia,
• budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientem,
• administrowanie elektronicznej i papierowej dokumentacji ubezpieczeniowej,
• sprzedaż produktów własnych pracodawcy.
Oczekujemy:
• wiedzy z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych,
• min. dwuletniego doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń (mile widziane doświadczenie w multiagencji),
• bardzo dobrej znajomości MS Office,
• komunikatywności oraz otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• odpowiedzialności i sumienności.
Chcielibyśmy zaproponować Ci:
• wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu prowizyjnego,
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki na bilety do kina, teatru,
• biuro w dogodnej lokalizacji,
• praca od poniedziałku do piątku,
• indywidualne, niekorporacyjne podejście do pracowników oraz miłą atmosferę pracy.
przedstawiciel2020@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu