Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Menedżer Zespołu Sprzedażowego

November 17, 2018 10:27 - Dam pracę - Krosno
5000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:
• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych (mentoring);
• rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu;
• odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
• szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu;
• dbanie o jakość sprzedaży.
Naszym Menedżerom oferujemy:
• motywacyjny system wynagradzania;
• jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego;
• profesjonalny system szkoleń menedżerskich;
• wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.
Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
• doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej;
• doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu;
• średnie lub wyższe wykształcenie;
• inicjatywa w działaniu, proaktywność;
• gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Kontakt: mojapraca2018@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu