Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy

February 12, 2019 09:41 - Dam pracę - Krosno
7000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Obowiązki:
• aktywna sprzedaż produktów firmy
• przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
• realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
• kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
• współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.
Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wykształcenie min średnie,
• umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
• skuteczność w realizacji celów sprzedaży,
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (podstawa + prowizja),
• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
• szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
• szkolenie produktowe w centrali firmy,
• możliwości rozwoju, awansu oraz szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: p_rzedstawicielhandlowy@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu